Špalíkovač JIRBO KATANA Two bags +

 
  • 1 z 3
 

Špalíkovač JIRBO KATANA Two bags + můžete zapojit i k malotraktoru a přesto podrtí i silnější větve. Setrvačník pomáhá zlepšovat pravidelnost a chod stroje. Tento model disponuje dvěma pytlovači, díky kterým nebudete muset přerušovat svou práci.

Dostupnost Na dotaz
80 100 Kč    
Kód produktu JIR-KTTBPL
Značka JIRBO
Kategorie Farmářská a komunální technika
 

Špalíkovač KATANA + od značky JIRBO je neocenitelným pomocníkem při zpracování nařezaných větví a menších stromků, například mladých lísek a vrbin. Místo jemné štěpky, která má tendence při delším skladování plesnivět, vám KATANA + větve nadrtí na špalíky dlouhé 8-15 cm. Pomocí dvou pytlovačů můžete dřevo drtit rovnou do pytle či jiné nádoby a nemusíte práci během výměny pytlů přerušit. Špalíky dobře vysychají a hodí se na topení v kotlích. Využijete tak veškerý odpad s řezání.
6 silných kalených nožů si poradí s větvemi až do průměru 85 mm. KATANA + disponuje setrvačníkem, který pohlcuje rázy vznikající při práci a umožňuje stroj připojit i k traktorům s menším výkonem. Špalíkovač se zapojuje do tříbodového závěsu traktoru (kat. 1, kat. 2). Traktor, na jehož vývodovou hřídel se stroj zapojuje, by měl mít minimálně 20 kW s otáčkami vývodové hřídele minimálně 540 ot/min. Stroj vždy provozujte s kardane s přetěžovací spojkou.
Kardan není součástí balení. 

  • maximální průměr materiálu (měkké čerstvé dřevo)
  • maximální průměr materiálu (suché tvrdé dřevo)

Podobné produkty

Rozměry mm 750 x 900 x 1700
Hmotnost kg 210
Výkon stroje m3/hod 5
Výkon traktoru kW 20 kW a více
Připojení do tříbodového závěsu kat. 1, kat. 2
Požadované otáčky vývodové hřídele ot/min 540
Délka špalku cm 8-15

JIRBO KATANA


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: