Špalíkovač JIRBO JUMBO Premium

 
 

Nejvýkonnější špalíkovač značky JIRBO je JUMBO. Výkonný stroj s nízkými provozními náklady urychlí zpracování větví a malých stromků. Zvládne zpracovávat více materiálu najednou a poradí si s větvemi až o průměru 180 mm. JUMBO Premium disponuje navíc přidaným dopravníkem dlouhým 4 metry, se kterým nadrcené špalíky dopravíte na přistavený vlek.

Dostupnost Na dotaz
276 500 Kč    
Kód produktu JIR-JBP
Značka JIRBO
Kategorie Farmářská a komunální technika
 

Výkonný JUMBO Premium má dostatečný převodový poměr a dva setrvačníky, které zvyšují hodinový výkon stroje s tím, že provozní náklady jsou stále velmi nízké. Silnými 6 kalenými noži zpracuje i větvě o průměru 180 mm. Špalky o délce 15-26 cm můžete drtit rovnou na přistavený vlek, a to pomocí dopravníku, který je dlouhý 4 metry. Díky výkonu pracuje špalíkovač rychle a účinně.
JUMBO se zapojuje tříbodovým závěsem traktoru (kat2; kat3). Vždy musí být připojen také kardan vybaven přetěžovací spojkou. Pohon zajišťuje vývodová hřídel traktoru, která by měla mít 1000 ot/min, 750 ot/min, 540e ot/min nebo 540 ot/min. Špalíkovač lze připojit na traktory o minimálním výkonu 36 kW. JUMBO disponuje také závěsem pro vlek a teleskopickými nohami.
Kardan není součástí balení.

 • maximální průměr materiálu (měkké čerstvé dřevo) - 180 mm (traktor s výkonem min. 45 kW)
 • maximální průměr materiálu (tvrdé suché dřevo) - 150 mm 

Podobné produkty

 • stepkovac spalickovac jirbo mabo 2 022 JIR-MB
  Špalíkovač JIRBO MABO
  Na dotaz Značka: JIRBO

  Špalíkovač MABO od značky JIRBO je výborným pomocníkem, díky kterému zpracujete ořezané větve i malé stromky. Stroj nadrtí dřevo na drobné špalíky, které jsou vhodné k topení.

  83 900 Kč
 • stepkovac spalikovac jirbo katana 01 JIR-KT
  Špalíkovač JIRBO KATANA
  Na dotaz Značka: JIRBO

  Špalíkovač JIRBO KATANA zvládne podrtit i větve o průměru 85 mm na špalíky dlouhé 8-15 cm, které jsou výborným topivem. Postaráte se díky němu o pořezané větve i menší stromky.

  57 900 Kč
 • stepkovac spalikovac jirbo razer 01 min JIR-RAZ
  Špalíkovač JIRBO RAZOR
  Na dotaz Značka: JIRBO

  Špalíkovač JIRBO RAZOR je výkonným strojem, díky kterému se postaráte o větve i náletové dřeviny. Místo drobné štěpky dělá z dřevního odpadu špalíčky (polínka) dlouhé 8-15 cm. 

  51 500 Kč
 • stepkovac spalickovac jirbo katana premium 10 JIR-KTP
  Špalíkovač JIRBO KATANA Premium
  Na dotaz Značka: JIRBO

  JIRBO KATANA Premium zvládne podrtit i větve o průměru 85 mm na špalíky dlouhé 8-15 cm, které jsou výborným topivem. Navíc má dopravník štěpky, díky kterému se špalíky dopraví až do vleku. S KATANOU Premium se postaráte o pořezané větve i menší stromky s lehkostí a bez nevyužitelného odpadu.

  93 900 Kč
 • stepkovac spalikovac jirbo mabo premium 05 JIR-MBPR
  Špalíkovač JIRBO MABO Premium
  Na dotaz

  Špalíkoavč MABO Premium od značky JIRBO je výborným pomocníkem, díky kterému zpracujete ořezané větve i malé stromky. Stroj nadrtí dřevo na drobné špalíky, které jsou vhodné k topení. Navíc tyto špalíky pomocí dopravníku hned naložíte na vlek. Práce je rychle hotová a odpad dále využitelný.

  114 500 Kč
 • stepkovac spalikovac jirbo katana two bags 02 JIR-KTTB
  Špalíkovač JIRBO KATANA Two bags
  Na dotaz Značka: JIRBO

  Špalíkovač JIRBO KATANA Two bags zvládne podrtit i větve o průměru 85 mm na špalíky dlouhé 8-15 cm, které jsou výborným topivem. Postaráte se díky němu o pořezané větve i menší stromky. KATANA Two bags má dva pytlovače, takže drtit můžete bez přerušení na výměnu pytlů.

  67 900 Kč
Hmotnost 750 kg
rozměry mm 1300 x 1200 x 2000
Hmotnost kg 750
Výkon traktoru kW 36 a více
Výkon stroje m3/hod 13
Požadované otáčky vývodové hřídele ot/min 1000/ 750/ 540e/ 540
Délka štěpky cm 15-26
Připojení tříbodového závěsu kat. 2, kat. 3

JIRBO JUMBO Big Bag


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: