Doprava a platba

Doprava a platba

Zboží bude expedováno do 2-4 dnů od přijetí objednávky (v případě platby na účet, až po připsání částky na účet ), je-li zboží skladem. V případě objednání zboží, které není na skladě, bude termín dodání sjednán telefonický nebo emailem.

Prodávající si vyhrazuje právo určit, popř. změnit způsob přepravy, a to s ohledem na objem, hmotnost dodávky a bezpečnost dopravy. Případná změna způsobu dopravy z rozhodnutí prodávajícího nebude mít žádný vliv na sjednanou výši úhrady za poštovné (přepravné) a balné.O změně dopravy bude kupující předem informován.

Platbu můžete provést:
        - v hotovosti při zaslání zboží na dobírku (poplatek 20 Kč)
        - v hotovosti při osobním odběru zboží na prodejně
        - bezhotovostně převodem na bankovní účet provozovatele (Za převod peněz si může Vaše banka účtovat dodatečný poplatek.)

Možnosti dodání zboží a cena za poštovné a balné:

Při objednávce nad 3000 Kč včetně DPH - doprava zdarma. Platí pouze pro objednávky do 25 kg.

Osobní odběr na prodejně 0 Kč
Doprava do 30 km od prodejny ZDARMA  0 Kč
PPL do 25 kg 99 Kč
PPL od 26 kg do 100 kg 300 Kč
PPL od 101 kg 1 000 Kč

 

Platbu za zboží převodem na bankovní účet prodávajícího kupující uhradí ve lhůtě 5 pracovních dnů (pokud se kupující s prodejcem nedohodne jinak - výjimky nutné domlouvat s prodávajícím před objednáním zboží). V případě, že neobdržíme platbu do 5 pracovních dnů, Vás budeme kontaktovat.

Kupující je vždy v den odeslání informován e-mailem o expedici objednávky, v závislosti na zvoleném dopravci je také informován na e-mail a sms o čísle zásilky a termínu doručení.

Daňové doklady a účtenky

Faktury (daňové doklady) vystavujeme elektronicky nejdříve v okamžiku předání zásilky přepravci, nebo při osobním výdeji zboží v provozovně.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.