Pojezdové desky-panely

Dočasná příjezdová cesta na stavbě pro příjezd techniky anebo krytí plochy na vaší párty, to vše určitě zvládnete během zlomku času díky pojezdovým deskám. K sestavení nepotřebujete těžkou techniku, ale stačí k tomu 2 osoby. Jednoduše si lze spočítat, že použití pojezdových desek vám ušetří nejen čas, ale i peníze, které byste investovali při případném napravování škod, například po vyježděných kolejích. Pojezdové desky mají opravdu širokou škálu využití. Můžete je použit i pod hospodářská zvířata - povrch je velmi odolný a lehce omyvatelný, také pod různý materiál, který chcete skladovat (balíky sena, dřevo). Pokud stavíte a nechcete si zničit již zavedenou zahradu, pak jsou pojezdové desky vhodným řešením.

Pojezdové desky SAVE
Tyto pojezdové desky jsou vyrobeny z velmi odolného plastu. Jsou vhodné pod těžké pracovní stroje, mají vysokou nosnost i odolnost vůči dalšímu mechanickému poškození.
Pojezdové desky SAVE máme ve třech různých tloušťkách -13; 16 a 19 mm. Spojit je v chodník nebo plochu pomůžou spojky z pozinkované oceli.

Pojezdové desky z recyklátu
Tyto pojezdové desky nabízíme se vzorkem z jedné strany. Jsou vyrobeny z recyklovaného plastu. Jsou odolné, pružné a díky nevzorovanému povrchu jsou vhodné i jako bariéry či k ochraně povrchu vleček a nakládacích koreb aut. 
Tyto pojezdové desky máme ve 4 různých tloušťkách: 11,5; 15; 18 a 20 mm. Jdou propojit v chodník i plochu pomocí spojek.

Pojezdové desky a avant Pojezdové desky a náklaďák 

Roznášecí desky a ochrana chodníku SAVE-Jak na to (1)

Pojezdové desky-leták Leták SAVE ke stažení PDF      Pojezdové desky-leták-Recyklát Leták Recyklát ke stažení PDF

 
145
907511459075
Značky

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem