Špalíkovač JIRBO MABO Premium

 
  • 1 z 3
 

Špalíkoavč MABO Premium od značky JIRBO je výborným pomocníkem, díky kterému zpracujete ořezané větve i malé stromky. Stroj nadrtí dřevo na drobné špalíky, které jsou vhodné k topení. Navíc tyto špalíky pomocí dopravníku hned naložíte na vlek. Práce je rychle hotová a odpad dále využitelný.

Dostupnost Na dotaz
127 300 Kč    
Kód produktu JIR-MBPR
Kategorie Farmářská a komunální technika
 

JIRBO MABO Premium disponuje 6 kalenými noži, pomocí kterých drtí větve na špalky. Ty jsou dlouhé 8-15 cm a pomocí přidaného dopravníku jsou nakládány přímo na vlek. MABO Premium zvládne nadrtit dřevo o průměru 85 mm (traktor o výkonu 20 kW). Jeho obrovskou výhodou oproti ostatním drtičům JIRBO je jeho řemenový převod. Ten snižuje nároky na výkon připojeného traktoru a zabraňuje jeho přetížení. Není tedy třeba kardanu s přetěžovací spojkou. Dvě řemenice převodu ještě dále zvyšují výkon špalíkovače a pohlcují nárazy vznikající během práce.
MABO Premium je možné napojit i k malotraktoru, protože minimální požadovaný výkon je 14 kW, požadované minimální otáčky vývodové hřídele jsou pak 540 ot/min. Špalíkovač se zapojuje do tříbodového závěsu traktoru (kat. 1, kat. 2), kardan může být bez přetěžovací spojky. Špalíkovač disponuje závěsem pro připojení vleku. Kardan není součástí balení.

  • maximální průměr materiálu (čerstvé měkké dřevo) - 85 mm (výkon traktoru min. 20 kW)
  • maximální průměr materiálu (tvrdé suché dřevo) - 60 mm

Podobné produkty

Hmotnost 365 kg
Rozměry mm 1200 x 900 x 2800
Hmotnost kg 365
Výkon traktoru kW 14 a více
Výkon stroje m3/hod 6,5
Délka špalku cm 8-15
Požadované otáčky vývodové hřídele ot/min 540
Připojení do tříbodového závěsu kat. 1, kat. 2

JIRBO MABO Premium při práci


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: