Špalíkovač JIRBO KATANA Two bags

 
  • 1 z 3
 

Špalíkovač JIRBO KATANA Two bags zvládne podrtit i větve o průměru 85 mm na špalíky dlouhé 8-15 cm, které jsou výborným topivem. Postaráte se díky němu o pořezané větve i menší stromky. KATANA Two bags má dva pytlovače, takže drtit můžete bez přerušení na výměnu pytlů.

Dostupnost Na dotaz
72 600 Kč    
Kód produktu JIR-KTTB
Značka JIRBO
Kategorie Farmářská a komunální technika
 

Špalíkovač KATANA Two bags od značky JIRBO je neocenitelným pomocníkem při zpracovávání nařezaných větví a menších stromků, například mladých lísek a vrbin. Místo jemné štěpky, která má tendence při delším skladování plesnivět, vám KATANA větve nadrtí na špalíky dlouhé 8-15 cm. Špalíky dobře vysychají a skvěle se hodí na topení v kotlích. Využijete tak veškerý odpad z řezání. Pomocí dvou pytlovačů můžete drtit rovnou do pytlů, které můžete měnit bez nutnosti zastavit stroj.
6 silných kalených nožů si poradí s větvemi až do průměru 85 mm (měkké čerstvé dřevo, traktor o výkonu 36 kW). KATANA Two bags disponuje podáváním větví, dvěma pytlovači a závěsem pro připojení vleku. Špalíkovač se připojuje do tříbodového závěsu traktoru (kat. 1, kat. 2). Traktor, na jehož vývodovou hřídel se stroj zapojuje, by měl mít výkon minimálně 20 kW, vývodová hřídel by měla mít minimálně 540 ot/min. Stroj vždy proovozujte s kardanem s přetěžovací spojkou.
Součástí balení není kardan s přetěžovací spojkou.

  • maximální průměr materiálu (měkké čerstvé dřevo) - 85 mm (výkon traktoru min. 36 kW)
  • maximální průměr materiálu (suché tvrdé dřevo) - 60 mm

Podobné produkty

Hmotnost 215 kg
Rozměry mm 750 x 900 x 1700
Hmotnost kg 215
Výkon stroje m3/hod 5,5
Výkon traktoru kW 20 a více
Připojení do tříbodového závěsu kat.1, kat. 2
Požadované otáčky vývodové hřídele ot/min 540
Délka špalku cm 8-15

JIRBO KATANA při práci


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: