Špalíkovač JIRBO KATANA Premium

 
  • 1 z 4
 

JIRBO KATANA Premium zvládne podrtit i větve o průměru 85 mm na špalíky dlouhé 8-15 cm, které jsou výborným topivem. Navíc má dopravník štěpky, díky kterému se špalíky dopraví až do vleku. S KATANOU Premium se postaráte o pořezané větve i menší stromky s lehkostí a bez nevyužitelného odpadu.

Dostupnost Na dotaz
102 850 Kč    
Kód produktu JIR-KTP
Značka JIRBO
Kategorie Farmářská a komunální technika
 

Špalíkovač KATANA Premium od značky JIRBO je neocenitelným pomocníkem při zpracovávání nařezaných větví a menších stromů, například mladých lísek a vrbin. Místo jemné štěpky, která má tendence při delším skladování plesnivět, vám KATANA větve nadrtí na špalíky dlouhé 8-15 cm. Ty dobře vysychají a skvěle se hodí na topení. Díky přidanému dopravníku se špalíky dostávají rovnou do vleku. Můžete tak drtit mnohem déle a plynuleji, nežli tomu je u drcení do pytlů.
6 silných kalených nožů si poradí s větvemi až do průměru 85 mm (měkké čerstvé dřevo, traktor o výkonu 36 kW). KATANA Premium disponuje podáváním větví, dopravníkem, závěsem pro připojení vleku. Špalíkovač se zapojuje do tříbodového závěsu traktoru (kat. 1, kat. 2). Traktor, na jehož vývodovou hřídel se stroj zapojuje, by měl mít výkon minimálně 20 kW s otáčkami vývodové hřídele minimálně 540 ot/min. Stroj vždy provozujte s kardanem s přetěžovací spojkou.
Součástí balení není kardan s přetěžovací spojkou.

  • maximální průměr materiálu (měkké čerstvé dřevo) - 85 mm (výkon traktoru min. 36 kW)
  • maximální průměr materiálu (tvrdé suché dřevo) - 60 mm

Podobné produkty

Hmotnost 340 kg
Rozměry mm 2390 x 900 x 2700
Hmotnost kg 340
Výkon stroje m3/hod 6,5
Výkon traktoru kW 20 a více
Připojení do tříbodového závěsu kat. 1, kat. 2
Délka špalku cm 8-15
Požadované otáčky vývodové hřídele ot/min 540

JIRBO KATANA při práci


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: