Příslušenství - řetězy pro motorové pily

Řetězy se vyrábějí v několika kategoriích a není vždy jednoduché se v nich zorientovat. Zpravidla jsou všechny důležité údaje uvedeny na krabičce nebo v návodu ke každé pile.
Důležitými údaji pro správný výběr řetězu jsou jeho dělení, tloušťka vodícího článku, počet vodících článků.
 
  • Dělení je vzdálenost mezi kterýmikoli třemi po sobě následujícími nýty, děleno dvěma. Na našich stránkách nabízíme 3/8“ nebo 325“.
  • Počet vodících článků je údaj potřebný pro správné určení délky řetězu. Počítají se vnitřní záběrové články - zuby zabírající v řetězce.
  • Tloušťka vodícího článku - změřením průměru vodícího článku posuvným měřítkem získáte správný údaj. Na našich stránkách nabízíme průměry článků 1,3 nebo 1,5
  • Někteří výrobci všechny potřebné údaje uvádějí vyraženy na liště.
  • Nabízíme řetězy značky OREGON, která patří mezi špičku ve svém oboru a výrazně se podílí na jejich vývoji.V řezných testech dosahují rychlých řezů s nízkým ztupením. Důležitým faktorem je i pevnost nýtů a bezpečnost proti zpětnému vrhu, což řetězy této značky splňují na výbornou.
     
     
Budete-li chtít řetěz z naší firmy, poprosíme o kvalitní fotku ležícího roztaženého řetězu, značku a typ pily. Zvládnete-li výběr sami, nabízíme velmi zjednodušené vodítko, řetězy se totiž osazují i podle kubatury anebo provedení pily.
 

Jak vybrat správný pilník podle řetězu ?

Typ pilového řetězu
Zbroušení řetězu
před polovinou.
Pilníky uvedeny v mm
Zbroušení řetězu
za polovinou.
Pilníky uvedeny v mm
 
6
4850164850
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem