Pilový řetěz 64čl, 1,4", 1,1 mm
Pilový řetěz 64 článků, 1/4" a drážka 1,1 mm je vhodná pro akumulátorové pily MSA 120 a MSA 140 a jednoruční benzínovou pila MS 194T.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy motorových pil |
|---|---|
| Záruka: | 2 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 795711690953 |
| Řetězy: | 1/4" |
| Počet článků: | 64 |
| Dělení řetězu: | 1/4" |
| Šířka drážky: | 1,1 mm |
| Doporučený pilník: | 3,2 mm |

pily Stihl MSA 120, MSA 140 a také pro jednoruční benzínovou pilu MS 194T. Profil zubu je kulatý. Tento řetěz je na lištu délky 30 cm. Doporučený pilník má průměr 3,2 mm a je možné ho zakoupit zde: 

