Traktory ogrodowe

Zahradní traktory Stiga

Rozhodli jste se pořídit si zahradní traktor, ale nevíte, který si vybrat? Švédská společnost Stiga je jedním z největších a nejznámější výrobců zahradní techniky v Evropě. Zahradní traktory Stiga jsou oblíbené hlavně díky své snadné ovladatelnosti, pohodlnosti a navíc mají slušivý design. Pokud si zakoupíte k zahradním traktorům Stiga správné příslušenství, tak můžete využívat traktor po celý rok. Například při zakoupení radlice můžete traktor využívat k odklizení sněhu okolo Vašeho domu. Pokud potřebujete s výběrem poradit, neváhejte nás kontaktovat buď telefonicky, nebo emailem.

Podívejte se i na katalog Stiga 2021stiga2021

 Traktory ogrodowe Stiga

Jesteś zdecydowany na zakup traktora ogrodowego, ale nie wiesz, który model wybrać? Szwedzka firma Stiga to jeden z największych i najbardziej znanych producentów sprzętu ogrodniczego w Europie. Traktory ogrodowe Stiga są popularne ze względu na łatwość obsługi, wygodę oraz swój design, Jeśli do kompletu dokupisz właściwe akcesoria, można go będzie używać przez cały rok. Przykładowo, kupując lemiesz, można używać traktora do odśnieżania śniegu wokół domu. Jeżeli potrzebna będzie jakakolwiek porada, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zahradní traktory Seco Industries s.r.o.

Rozhodli jste se pro zahradní traktor značky Seco Industries s.r.o., ale nevíte si rady, který model si vybrat? Česká společnost Seco Industries s.r.o. se zabývá výrobou jak hobby zahradní techniky, tak profi zahradních traktorů. Při výběru zahradního traktoru se zaměřte na to, jak často a do jakého terénu budete zahradní traktor využívat. Pomocí vhodného příslušenství můžete traktor přizpůsobit například odklízení sněhu. Pokud potřebujete s výběrem poradit, neváhejte nás kontaktovat buď telefonicky, nebo emailem.

Doprava do 30 km zdarma

Traktory ogrodowe Seco Industries z.o.o.

kJesteś zdecydowany na zakup traktora ogrodowego marki Seco Industries z.o.o., ale nie jesteś pewny, co do wyboru modelu? Czeska firma Seco Industries zajmuje się produkcją hobbystycznego sprzętu ogrodowego, jak i profesjonalnych traktorów ogrodowych. Wybierając traktor ogrodowy, należy dokładnie przemyśleć, jak często i w jakim terenie będzie on używany. Za pomocą odpowiednich akcesoriów, traktor ogrodowy może znaleźć zastosowanie w odśnieżaniu śniegu. Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek porady, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dostawa do 30 km za darmo

 

 
24
50026 0.1725625542450026
Marki
 
Blokada dyfera
Polecany obszar roboczy (M2)
Przekładnia
Typ silnika

Strona 1 z 3 - 70 pozycji razem

Inne produkty

Strona 1 z 3 - 70 pozycji razem