Zahradní traktor Stiga Estate 7102 HWSY
Zahradní traktor Estate 7102 HWSY od firmy Stiga je skvělým pomocníkem na větší plochy do 7000 m2.
Mocny silnik do pracy na dużych powierzchniach
Mocny silnik zapewniający wydajną pracę
Traktor ogrodowy Stiga Estate 9122 W jest wyposażony w mocny silnik o pojemności 688 cm3, który zapewnia 13,4 kW mocy. Ten mocny silnik umożliwia wydajną pracę na dużych powierzchniach.
Dzięki prędkości obrotowej 2500 obr/min praca traktorem jest szybka i wydajna. Idealny do obszarów o powierzchni do 7000 m2, gdzie potrzebny jest niezawodny pomocnik.


Idealny do dużych ogrodów
Idealny do dużych przestrzeni
Ten traktor został zaprojektowany z myślą o właścicielach dużych ogrodów poszukujących mocnej i wydajnej maszyny. Zalecana powierzchnia użytkowania wynosi od 5000 do 10000 m2.
Duży kosz o pojemności 320 litrów umożliwia długą pracę bez konieczności częstego opróżniania. Odpowiedni dla użytkowników posiadających duże trawniki.
Wysoka jakość wykonania
Trwałe i niezawodne materiały
Traktor ogrodowy Stiga Estate 9122 W został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia jego długą żywotność i niezawodność. Jego solidna konstrukcja poradzi sobie również w trudnych warunkach.
Dzięki zastosowaniu solidnych materiałów traktor jest odporny na zużycie i zarysowania. Idealny do codziennego użytku.


Kompleksowe parametry
Parametry na każdą potrzebę
| Pojemność silnika | 688 cm3 |
| Moc | 13,4 kW |
| OBROTY | 2500 obr/min |
| Obszar roboczy | 7000 m2 |
| Pojemność kosza | 320 l |
| Szerokość robocza | 102 cm |
| Wysokość robocza | 30-90 mm |
| Waga | 246 kg |

Zalety produktu
Wysoka moc silnika
Silnik o mocy 13,4 kW zapewnia wydajną pracę nawet na dużych powierzchniach.Duża pojemność kosza
Pojemność pojemnika na odpady wynosząca 320 litrów umożliwia dłuższą pracę bez przerw.Duża szerokość robocza
Szerokość robocza 102 cm umożliwia szybsze koszenie dużych powierzchni.Regulowana wysokość cięcia
Wysokość robocza 30-90 mm zapewnia elastyczność w pielęgnacji trawnika.Solidna konstrukcja
Wysokiej jakości materiały gwarantują trwałość i długą żywotność.Efektywna prędkość
Przy 2500 obr/min praca jest szybka i wydajna.Jaką powierzchnię mogę kosić za pomocą traktora?
Jaka jest pojemność pojemnika na odpady?
Jakie są opcje regulacji wysokości cięcia?
Jaka jest masa ciągnika?
Sprawdzone marki, na których można polegać
Sprzedajemy tylko zaufane marki, takie jak STIHL, VARI, Fiskars i GARDENA. Jakość jest dla nas oczywistością.Sklep internetowy ze sklepem stacjonarnym
Kupuj wygodnie online lub odwiedź nasz sklep osobiście w Trzyńcu.Szybka dostawa w ciągu trzech dni
Zamówienia są wysyłane nie później niż na drugi dzień po zamówieniu towaru.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Traktory ogrodowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 210 kg |
| Polecany obszar roboczy (M2): | 5000-10000 |
| Obsah motoru stroje ccm: | 688 |
| Výkon kW: | 13,4 |
| Otáčky ot/min: | 2500 |
| Pracovní plocha m2: | 7000 |
| kapacita koše l: | 320 |
| Pracovní šířka cm: | 102 |
| pracovní výška mm: | 30-90 |
| Hmotnost kg: | 246 |
Traktor Stiga
Produkty powiązane
Sklápěcí vozík se sníženým těžištěm a nosnosti 300 kg
Vozík VARES s nosností 300 kg se sklápěcí korbou
Praktický vozík pro jednoosé kultivátory s terénním...
Vozík s opravdu velkou ložnou plochou, a to až pro 7...
Radlice s ovládáním přímo s místa obsluhy se šířkou...
Vozík pro zahradní traktory s největší ložnou plochou
Vozík pro zahradní traktory se zcela odnímatelnou korbou...
Vozík pro náročnější používání s přihrádkami pro nářadí
Podobne produkty
Zahradní traktor Stiga 6102 HW je určen na větší a...
Zahradní traktor Estate 7122 HWSY zaručuje vysoký výkon...
Nový zahradní traktor Estate Pro 9122 XWSY je navržen pro...
Robustní traktor na litinové nápravě poháněný motorem...
Rychlý a efektivní zahradní traktor s dobrým výkonem pro...
Nejlevnější traktor s uzávěrkou diferenciálu. Vyrobeno v...
Robustní traktor s pohonem 4x4 s uzávěrkou diferenciálu,...
