Zahradní traktor Stiga Estate 9102 W
Zahradní traktor Estate 7102 HWSY od firmy Stiga je skvělým pomocníkem na větší plochy do 7000 m2.
Zalety traktora ogrodowego Stiga
Wydajny i niezawodny pomocnik
Traktor ogrodowy Stiga Estate 9102 WX to idealny pomocnik do pielęgnacji dużych powierzchni. Duża moc 12,65 kW zapewnia wydajne koszenie nawet na dużych działkach.
Dzięki dużej pojemności kosza wynoszącej 320 litrów można pracować dłużej bez konieczności jego częstego opróżniania. Ponadto oferuje łatwą obsługę i działanie.


Dla kogo przeznaczona jest kosiarka Stiga Estate 9102 WX?
Idealny dla właścicieli dużych ogrodów
Ten traktor jest przeznaczony do powierzchni do 7000 m2, dzięki czemu jest odpowiedni dla właścicieli dużych ogrodów lub działek. Gwarantowana jest wydajna konserwacja.
Jeśli szukasz sposobu na zaoszczędzenie czasu i energii podczas koszenia dużych powierzchni, traktor Stiga Estate 9102 WX jest doskonałym wyborem ze względu na swoją wytrzymałość i moc.
Materiały i konstrukcja
Trwała konstrukcja zapewniająca długą żywotność
Traktor jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają jego trwałość i długą żywotność. Jego solidna konstrukcja poradzi sobie również w wymagających warunkach.
Starannie zaprojektowana konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność. Ciesz się beztroską pracą z wieloletnim partnerem w ogrodzie.


Parametry produktu
Dane techniczne ciągnika
| Pojemność silnika | 688 ccm |
| Moc | 12,65 kW |
| Prędkość obrotowa | 2500 obr/min |
| Obszar roboczy | 7000 m2 |
| Pojemność kosza | 320 l |
| Szerokość robocza | 102 cm |
| Wysokość robocza | 30-90 mm |
Zalety produktu
Mocny silnik
Dzięki silnikowi o pojemności 688 cm3 i mocy 12,65 kW, ciągnik poradzi sobie również z wymagającymi zadaniami.Duża pojemność kosza
Kosz o pojemności 320 litrów umożliwia dłuższą pracę bez przerw.Szeroki obszar roboczy
Dzięki szerokości 102 cm szybko i skutecznie pokrywa duże powierzchnie.Regulowana wysokość cięcia
Wysokość robocza 30-90 mm zapewnia elastyczność w różnych rodzajach terenu.Ergonomiczna konstrukcja
Zaprojektowany z myślą o wygodnej obsłudze i łatwym manewrowaniu.Wytrzymała konstrukcja
Wykonany z wysokiej jakości materiałów dla maksymalnej trwałości.Jaki jest maksymalny obszar roboczy ciągnika?
Jak często muszę opróżniać pojemnik?
Jak wysoko mogę regulować wysokość trawnika?
Czy ciągnik nadaje się do jazdy w trudnym terenie?
Sprawdzone marki, na których można polegać
Sprzedajemy tylko zaufane marki, takie jak STIHL, VARI, Fiskars i GARDENA. Jakość jest dla nas oczywistością.Sklep internetowy ze sklepem stacjonarnym
Kupuj wygodnie online lub odwiedź nasz sklep osobiście w Trzyńcu.Szybka dostawa w ciągu trzech dni
Zamówienia są wysyłane nie później niż na drugi dzień po zamówieniu towaru.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Traktory ogrodowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 210 kg |
| Polecany obszar roboczy (M2): | 5000-10000 |
| Obsah motoru stroje ccm: | 688 |
| Výkon kW: | 12,65 |
| Otáčky ot/min: | 2500 |
| Pracovní plocha m2: | 7000 |
| kapacita koše l: | 320 |
| Pracovní šířka cm: | 102 |
| pracovní výška mm: | 30-90 |
| Hmotnost kg: | 246 |
Traktor Stiga
Produkty powiązane
Vozík za zahradní traktor Combi Plastik. Vozík je vyroben...
Vozík s opravdu velkou ložnou plochou, a to až pro 7...
Kvalitní rozmetadlo s bržděnými pojezdovými koly a...
Všestranně využitelný válec se záběrem 100 cm s rukojetí...
Osvědčená radlice se záběrem 100 cm a bezpečnostními...
Radlice s ovládáním přímo s místa obsluhy se šířkou...
Vozík VARES s nosností 300 kg se sklápěcí korbou
Sklápěcí vozík se sníženým těžištěm a nosnosti 300 kg
Podobne produkty
Zahradní traktor Stiga 6102 HW je určen na větší a...
Zahradní traktor Estate 7122 HWSY zaručuje vysoký výkon...
Nový zahradní traktor Estate Pro 9122 XWSY je navržen pro...
Starjet UJ 102-24 P4 s pohonem na všechna čtyři kola je...
Nejlevnější traktor s uzávěrkou diferenciálu. Vyrobeno v...
Travní mulčer Crossjet 92-21 je strojem, který díky všem...
Opravdu výkonný a odolný traktor Seco Starjet UJ 102-22...
