Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Traktory ogrodowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 180 kg |
| Hmotnost: | 235 kg |
| Typ motoru: | dvouválec |
| Výrobce motoru: | GGP Loncin |
| Výkon HP: | 18 |
| Objem cm3: | 586 |
| Převodovka: | hydrostatická |
| Záběr cm: | 102 |
| Koš l.: | 260 l |
| Výška sečení mm: | 25-80 mm |
Produkty powiązane
Radlice s ovládáním přímo s místa obsluhy se šířkou...
Praktický vozík pro jednoosé kultivátory s terénním...
Vozík za zahradní traktor Combi Plastik. Vozík je vyroben...
Vozík s opravdu velkou ložnou plochou, a to až pro 7...
Samosklápěcí vozík s nosností až 700 kg
Vozík pro zahradní traktory se zcela odnímatelnou korbou...
Vozík pro zahradní traktory s největší ložnou plochou
Všestranně využitelný válec se záběrem 100 cm s rukojetí...
Podobne produkty
Traktor STIGA Estate 2084H s motoru STIGA o výkonu 452cm2.
Zahradní traktor Stiga 6102 HW je určen na větší a...
Profesionální traktor poháněný motorem Briggs &...
Novinka roku 2021!!! První z řady profesionálních...
Zahradní traktor Estate 7102 HWSY od firmy Stiga je...
Další kvalitní model z řady Starjet Exclusive, tentokrát...
Nejlevnější traktor s uzávěrkou diferenciálu. Vyrobeno v...
Nový zahradní traktor Estate Pro 9122 XWSY je navržen pro...
