Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kruszarki i rębaki |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 59.75 kg |
| EAN: | 886661779024 |
| Maszyna: | Do drewna |
| Jmenovitý výkon: | 3800W |
| Jmenovité napětí: | 400 V |
| Žací nástroj: | Multi-Cut 450 |
| Max. průměr větví: | až 55 mm |
Produkty powiązane
Radlice komunální-125 cm
Pod zapytanie
4 665 zł
Radlice komunální pro přední zavěšení se záběrem 125 cm.
Mulčovač AZM 110
Pod zapytanie
5 439 zł
Mulčovač české výroby pro malotraktory s tříbodovým...
Špalíkovač JIRBO KATANA Two bags +
Pod zapytanie
13 960 zł
Špalíkovač JIRBO KATANA Two bags + můžete zapojit i k...
Špalíkovač JIRBO MABO Premium
Pod zapytanie
22 185 zł
Špalíkoavč MABO Premium od značky JIRBO je výborným...
Podobne produkty
Promocja
Dostawa gratis
Drtič Stihl GHE 140 L
Dostępny
(1 szt)
1 880 zł
2 090 zł
(–10 %)
Drtič zahradního odpadu Stiga Bio Silent 2500
Pod zapytanie
1 218 zł
Drtič větví Bio Silent 2500 si poradí s větvemi o průměru...
