Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kruszarki i rębaki |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 85.192 kg |
| EAN: | 886661685608 |
| Maszyna: | Do drewna |
| Hmotnost: | 75 kg |
| Výkon motoru: | 5,8 kW |
| Zdvihový objem: | 344 cm3 |
| Průměr větví: | až 75 mm |
| Žací nástroj: | Multi-Cut 450 |
Produkty powiązane
Palivo ASPEN pro 4- taktní motory. Palivo určené k...
JIRBO KATANA Premium zvládne podrtit i větve o průměru 85...
Špalíkovač JIRBO KATANA + můžete zapojit i k malotraktoru...
Špalíkovač JIRBO KATANA Premium + můžete zapojit i k...
Nejvýkonnější špalíkovač značky JIRBO je JUMBO BIG BAG....
Podobne produkty
Drtič větví Bio Silent 2500 si poradí s větvemi o průměru...
