Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kruszarki i rębaki |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 34.8 kg |
| EAN: | 886661755332 |
| Maszyna: | Do drewna |
| Jmenovitý výkon: | 2500 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Max. průměr větví: | 30mm |
| Žací nástroj: | Multi-Cut 250 |
Produkty powiązane
Špalíkovač JIRBO KATANA zvládne podrtit i větve o průměru...
Mulčovač české výroby pro malotraktory s tříbodovým...
Špalíkovač JIRBO KATANA + můžete zapojit i k malotraktoru...
Špalíkovač JIRBO KATANA Two bags + můžete zapojit i k...
Třínožová žací hlava se záběrem 150 cm. Rychlé sekání...
Třínožová žací hlava se záběrem 120 cm. Rychlé sekání...
Podobne produkty
Drtič větví Bio Silent 2500 si poradí s větvemi o průměru...
