Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kruszarki i rębaki |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 51.967 kg |
| EAN: | 886661684809 |
| Maszyna: | Do drewna |
| Hmotnost: | 45 kg |
| Výkon motoru: | 3,4 kW |
| Zdvihový objem: | 196 cm3 |
| Průměr větví: | až 45 mm |
| Žací nástroj: | Multi-Cut 370 |
Produkty powiązane
Więcej za mniej
Palivo ASPEN - 4-takt/1Lt
Pod zapytanie
25 zł
Palivo ASPEN pro 4- taktní motory. Palivo určené k...
Třínožová žací hlava HSM 120
Pod zapytanie
7 562 zł
Třínožová žací hlava se záběrem 120 cm. Rychlé sekání...
Podobne produkty
Drtič zahradního odpadu Stiga Bio Silent 2500
Pod zapytanie
1 218 zł
Drtič větví Bio Silent 2500 si poradí s větvemi o průměru...
Promocja
Dostawa gratis
Drtič Stihl GHE 140 L
Dostępny
(1 szt)
1 880 zł
2 090 zł
(–10 %)
