Robotická sekačka GARDENA SILENO minimo 250

 
  • 1 z 6
 

Velmi tichá robotická sekačka na menší zahrady s možností řízení pomocí aplikace GARDENA Bluetooth. Ve stejné aplikaci si také můžete nastavit dobu, kdy chcete, aby sekačka pracovala. SILENO minimo 250 sbírá data a vyhodnocuje nejvhodnější čas pro sekání vašeho trávníku. Dokáže také sekat i v dešti.

Dostupnost Na dotaz
17 500 Kč    
Kód produktu 15201-32
Značka Gardena
Kategorie Robotické sekačky
Záruka 2 roky
 

SILENO minimo 250 je robotická sekačka vhodná pro zahrady menších rozměrů (do 250 m²). Se sekačkou propojíte svůj smartphone pomocí aplikace GARDENA Bluetooth (je zdarma v obchodech Google Play i App Store). V ní s můžete nastavit nejen dny a čas sečení, takže sekačka může opečovávat zahradu i během Vaší pracovní doby, ale také ji můžete pomocí bluetooth řídit na vzdálenost až 10 m. SILENO si zvládá pomocí funkce SensoControl vypočítat nejvhodnější dobu na péči o trávník, kdy je hlavním faktorem rychlost jeho růstu. Počasí není překážkou, SILENO zvládá sekat i v dešti. Během mrazu automaticky pozastavuje svou činnost, protože trávníku sekání v mrazu nesvědčí. O svůj stroj nemusíte mít strach, je vybaven ochranou proti krádeži (PIN kódem).
Řada SILENO se může pochlubit nejtišším chodem v rámci své třídy. Stroj je poháněn lithium-iontovým akumulátorem o výkonu 18 V a s kapacitou 2,0 Ah. Délka nabíjení baterie do plné kapacity je 75 minut a na plné nabití je sekačka schopná sekat 70 minut, sekačka zajíždí do nabíjecí stanice automaticky. Výška sečení je v rozpětí 20-45 mm a o perfektní provedení se stará kotouč se třemi noži.
Vodící dráty, které ohraničují plochu sečení, navádějí sekačku spolehlivě do všech částí zahrady. Navigace řady SILENO byla vylepšena a  sekačka tak zvládá i úzké prostory o šířce 60 cm, svahy se sklonem až 25 %, slepé uličky i rohy zahrad a okrasných záhonů. Sekání do spirály oceníte, pokud máte na zahradě trampolínu či zahradní nábytek.
Po práci je čištění robotické sekačky opravdu snadné - postačí zahradní hadice, kterou sekačku omyjete.
Velikost sekačky je 52 x 34 x 22 cm, váha činí 6,1 kg.

Pro vaši robotickou sekačku si můžete také zakoupit Stříšku pro robotickou sekačku

Součástí balení je ohraničující vodící kabel o délce 150 metrů a 150 kusů skob pro jeho upevnění.
Při registraci na stránkách Gardeny dostanete prodlouženou záruku na 3 roky.

gardena

Naše firma TURPIL instaluje obvodový kabel pro robotické sekačky strojně, 4-5 cm do hloubky. Instalace pokládačkou kabelů je min. o 1/2 rychlejší a vzniklá rýha je do 14 dnů zcela neznatelná.

Pokládačka kabelu (1)

Videonávody k instalaci naleznete po kliknutí na obrázek:


Videonávod 

Využijte i informace z našich článků o robotických sekačkách:

Jak připravit zahradu před instalací robotické sekačky

Je vám 50 let a víc? Robotická sekačka pomůže

Podobné produkty

Hmotnost 6.5 kg
Doporučená plocha (M2) 0-500
Hmostnost kg 6,5
Výška sečení mm 20-45
Baterie Li-ion
Kapacita baterie Ah 2,1
Baterie V 18
Doba nabíjení min. 75
Pracovní čas min 70
Rozměry cm 52 x 34 x 22
Doporučená plocha (M2) 0-200

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: