Už jste slyšeli o strojích SNOWDOG?

Stroj, který si v extrémních podmínkách libuje, už není jen snem všech mužů. Spojením kanadsko-ruských odborníků na těžkou práci vznikla pohonná jednotka, která si lehce poradí se sněhem, ledem, trávou nebo třeba i bahnem. Kanaďané vybavili stroje SNOWDOG robustními motory Briggs & Stratton a rusové přispěli pásovým podvozkem, který se přizpůsobí extrémnímu terénu. Dokonalé zastoupí činnost sněžného skútru a k tomu ještě ušetříte.

SNOWDOG

Pohonné jednotky SNOWDOG jsou vybaveny omezovačem rychlosti, čím vytváří bezpečnou jízdu při maximální rychlosti 30km/h. Průměrná spotřeba paliva se šplhá někde k 3 litrům na hodinu. Výrobci také nezapomněli na skladnost tohoto stroje. S přehledem se Vám vejde do Vašeho auta a v garáži bude zabírat minimum místa. Ač se to nezdá, ale modely s velmi výkonnými motory zvládnou na sněhu utáhnout náklad o hmotnosti 0,5 tuny. Díky nízké hmotnosti (120 - 150 kg) se prodere jakýmkoliv terénem.

Výrobci nezapomněli ani na propracované doplňky a příslušenství, díky kterému lze SNOWDOG využívat celoročně. Najdeme zde například saně na snowdog, které jsou vybaveny stabilními kluzáky pro pohodlnější jízdu, sedáky pro větší komfort při přepravě, SKI trail groomer pro úpravu běžeckých stop v zimě a mnoho dalších skvělých vychytávek.

Ač už se rozhodnete SNOWDOG využívat pro lesní správu, myslivost nebo jen tak pro zábavu, nebudete litovat.

Tyto skvělé stroje najdete v e-shopu www.turpil.cz.