Pilový řetěz 84čl; 3/8"; 1,6 mm - podélné řezání
Řetěz Stihl 84 článků, dělení 3/8" a drážka 1,6 mm pro lištu délky 63 cm na podélné řezání dřeva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězy motorových pil |
|---|---|
| Záruka: | 2 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 795711392512 |
| Řetězy: | 3/8" profi |
| Počet článků: | 84 |
| Dělení řetězu: | 3/8" |
| Drážka: | 1,6 mm |
| Doporučený pilník: | 5,2 mm |

pro podélné řezání dřeva. Je konstruován na lištu délky 63 cm (25"). Řetěz má funkci roznášení oleje po celé drážce lišty. Je určen pro profesionální lesníky a dřevorubce také na pile. Doporučeným pilníkem pro tento typ řetězu je 5,2 mm a můžete ho koupit zde: 


