Tlaková myčka Stiga HPS 550 R

 
  • 1 z 6
 

Tlaková myčka je skvělý přenosný pomocník při čištění zahradního nábytku, strojů, auta, bazénů, dlažby i dalších povrchů. Poradí si s většími plochami a čištění touto myčkou je opravdu hloubkové.

9 990 Kč    
Kód produktu 2C1502504/ST1
Značka Stiga
Kategorie Čerpadla a myčky
Záruka až 5 let
 

Tlaková myčka HPS 550 R s maximálním tlakem 150 barů a průtokem až 520 l/hod čistí hloubkové různé plochy i stroje. Motor je elektrický s výkonem 2500 W. Životnost stroje prodlužují použité kvalitní materiály - hlava čerpadla je mosazná, písty jsou pak z nerezové oceli. Myčka je řešená pro praktické a pohodlné užívání, je vybavena pojízdnými kolečky, cívkou na hadici i háčkem na kabel a držadlem na postřikovací pistoli. Stroj má oddělenou nádobku na čistící prostředek, který se dávkuje automaticky a jeho nastavíte si jej pomocí kolečka na ovládacím panelu. Zpevněná vysokotlaká hadice má 10 m. Přívodní kabel je 5 m. Veškeré ovládací prvky jsou na přístupných místech těla myčky. Rozprašovací tryska je nastavitelná, proud vody si tak můžete přizpůsobit.

Balení obsahuje: nástavec s nastavitelnou rozprašovací tryskou, nástavec s rotační tryskou, průhledný vodní filtr, pistol Stiga T5 s extra rukojetí, nádržka na čistící prostředek (1 l), vodní filtr, nástroj na čištění trysek

Podívejte se na instruktážní videa k sestavení, užívání i čištění myčky:

Výkon W 2500
Maximální tlak bar 150
Pracovní tlak bar 130
Maximální průtok l/hod 520
Hmotnost kg 24
Délka/výška/šířka mm 427/903/421

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.