Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drtiče a štěpkovače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 59.75 kg |
| EAN: | 886661779024 |
| Stroj: | Na dřevo |
| Jmenovitý výkon: | 3800W |
| Jmenovité napětí: | 400 V |
| Žací nástroj: | Multi-Cut 450 |
| Max. průměr větví: | až 55 mm |
Súvisiaci tovar
Radlice komunální pro přední zavěšení se záběrem 125 cm.
Špalíkovač JIRBO KATANA Premium + můžete zapojit i k...
Špalíkovač JIRBO KATANA Two bags + můžete zapojit i k...
Mulčovač české výroby pro malotraktory s tříbodovým...
Špalíkovač MABO Two bags od značky JIRBO je výborným...
Špalíkoavč MABO Premium od značky JIRBO je výborným...
