Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drtiče a štěpkovače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 51.967 kg |
| EAN: | 886661684809 |
| Stroj: | Na dřevo |
| Hmotnost: | 45 kg |
| Výkon motoru: | 3,4 kW |
| Zdvihový objem: | 196 cm3 |
| Průměr větví: | až 45 mm |
| Žací nástroj: | Multi-Cut 370 |
Súvisiaci tovar
Viac za menej
Palivo ASPEN - 4-takt/1Lt
Na dotaz
6 €
Palivo ASPEN pro 4- taktní motory. Palivo určené k...
Mulčovač AZM 135
Na dotaz
1 456,80 €
Mulčovač české výroby pro malotraktory s tříbodovým...
Radlice komunální-140 cm
Na dotaz
1 165,30 €
Radlice komunální pro přední zavěšení se záběrem 140 cm.
Špalíkovač JIRBO KATANA
Na dotaz
2 583,50 €
Špalíkovač JIRBO KATANA zvládne podrtit i větve o průměru...
