Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drtiče a štěpkovače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 34.8 kg |
| EAN: | 886661755332 |
| Stroj: | Na dřevo |
| Jmenovitý výkon: | 2500 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Max. průměr větví: | 30mm |
| Žací nástroj: | Multi-Cut 250 |
Súvisiaci tovar
Špalíkovač JIRBO KATANA +
Na dotaz
2 891,40 €
Špalíkovač JIRBO KATANA + můžete zapojit i k malotraktoru...
Špalíkovač JIRBO JUMBO Premium
Na dotaz
12 668,90 €
Nejvýkonnější špalíkovač značky JIRBO je JUMBO. Výkonný...
Třínožová žací hlava HSM 180
Na dotaz
1 986,90 €
Třínožová žací hlava se záběrem 180 cm. Rychlé sekání...
Mulčovač AZM 150
Na dotaz
1 721,60 €
Mulčovač české výroby pro malotraktory s tříbodovým...
