Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | STIHL |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 29 kg |
| EAN: | 886661520497 |
| Hmotnost kg: | 26 |
| Výkon: | 4,4 kW |
| Objem motoru cm3: | 212 |
| Sací výška: | 7m |
| Max. výtlačná výška m: | 31 |
| Výkon v l/min: | 1050 l/min |
Produkty powiązane
Promocja
Dostawa gratis
Benzínová sekačka Stihl RM 650 V
Dostępny
(3 szt)
4 163 zł
4 634 zł
(–10 %)
Promocja
Dostawa gratis
Vysokotlakový čistič RE 80
Pod zapytanie
1 044 zł
1 175 zł
(–11 %)
Więcej za mniej
Dostawa gratis
Akumulátorový foukač a vysavač SHA 56
Dostępny
(2 szt)
od 1 183 zł
Podobne produkty
Promocja
Więcej za mniej
Kalhoty FUNCTION CORE
Dostępny
(1 szt)
od 434 zł
462 zł
(Do –6 %)
+ Następna
