Benzínová řetězová pila STIHL MS 231 je díky výkonnému motoru STIHL 2-MIX o výkonu 2,0 kW (2,7 k) vhodná zejména pro řezání palivového dříví. Tuto benzínovou řetězovou pilu můžete volitelně vybavit systémem STIHL ElastoStart. Ten vás podpoří již při startování tím, že se vyhnete případným výkonovým špičkám a ulevíte tak svým svalům a kloubům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | STIHL |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6.898 kg |
| EAN: | 886661362479 |
| Výkon: | 2 kW |
| Jednotková hmotnost bez paliva: | 4,8 kg |
| Délka lišty: | 35 cm 3) |
| Rozteč pilového řetězu: | 3/8"P |
Související produkty
Palivo ASPEN pro 2-taktní motory. Čistý benzín určený k...
Extrémně lehká akumulátorová pila MSA 161 T pro stromovou...
Podobné produkty
Drtič STIHL GHE 105 pro menší a střední zahrady
Prodlužovací tyč pro HLA 56
Elektrický vysavač Stihl SE 62 s výkonem 1,4 kW, který je...
Výkonný zádový akumulátorový foukač Stihl BGA 300, který...
