Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Drtiče a štěpkovače |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| Gewicht: | 59.75 kg |
| EAN: | 886661779024 |
| Maschine: | auf Holz |
| Jmenovitý výkon: | 3800W |
| Jmenovité napětí: | 400 V |
| Žací nástroj: | Multi-Cut 450 |
| Max. průměr větví: | až 55 mm |
Verwandte Produkte
Špalíkovač JIRBO MABO
Auf Anfrage
3 775,80 €
Špalíkovač MABO od značky JIRBO je výborným pomocníkem,...
Špalíkovač JIRBO JUMBO BIG BAG
Auf Anfrage
10 184,80 €
Nejvýkonnější špalíkovač značky JIRBO je JUMBO BIG BAG....
Ähnliche Produkte
Aktion
Kostenloser Versand
Drtič Stihl GHE 140 L
Auf Lager
(1 St)
443 €
492,30 €
(–10 %)
Aktion
Kostenloser Versand
Drtič STIHL GHE 250
Auf Lager
(1 St)
562,10 €
627,80 €
(–10 %)
Drtič zahradního odpadu Stiga Bio Silent 2500
Auf Anfrage
287 €
Drtič větví Bio Silent 2500 si poradí s větvemi o průměru...
