Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Drtiče a štěpkovače |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| Gewicht: | 34.8 kg |
| EAN: | 886661755332 |
| Maschine: | auf Holz |
| Jmenovitý výkon: | 2500 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Max. průměr větví: | 30mm |
| Žací nástroj: | Multi-Cut 250 |
Verwandte Produkte
Špalíkovač JIRBO KATANA
Auf Anfrage
2 583,50 €
Špalíkovač JIRBO KATANA zvládne podrtit i větve o průměru...
Špalíkovač JIRBO JUMBO BIG BAG
Auf Anfrage
10 184,80 €
Nejvýkonnější špalíkovač značky JIRBO je JUMBO BIG BAG....
Špalíkovač JIRBO KATANA +
Auf Anfrage
2 891,40 €
Špalíkovač JIRBO KATANA + můžete zapojit i k malotraktoru...
Špalíkovač JIRBO KATANA Premium
Auf Anfrage
4 223 €
JIRBO KATANA Premium zvládne podrtit i větve o průměru 85...
Ähnliche Produkte
Aktion
Kostenloser Versand
Drtič Stihl GHE 140 L
Auf Lager
(1 St)
443 €
492,30 €
(–10 %)
Drtič zahradního odpadu Stiga Bio Silent 2500
Auf Anfrage
287 €
Drtič větví Bio Silent 2500 si poradí s větvemi o průměru...
