Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Drtiče a štěpkovače |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| Gewicht: | 85.192 kg |
| EAN: | 886661685608 |
| Maschine: | auf Holz |
| Hmotnost: | 75 kg |
| Výkon motoru: | 5,8 kW |
| Zdvihový objem: | 344 cm3 |
| Průměr větví: | až 75 mm |
| Žací nástroj: | Multi-Cut 450 |
Verwandte Produkte
Mehr für weniger
Palivo ASPEN - 4-takt/1Lt
Auf Anfrage
6 €
Palivo ASPEN pro 4- taktní motory. Palivo určené k...
Třínožová žací hlava HSM 180
Auf Anfrage
1 986,90 €
Třínožová žací hlava se záběrem 180 cm. Rychlé sekání...
Mulčovač AZM 150
Auf Anfrage
1 721,60 €
Mulčovač české výroby pro malotraktory s tříbodovým...
Ähnliche Produkte
Aktion
Kostenloser Versand
Drtič STIHL GHE 250
Auf Lager
(1 St)
562,10 €
627,80 €
(–10 %)
Drtič zahradního odpadu Stiga Bio Silent 2500
Auf Anfrage
287 €
Drtič větví Bio Silent 2500 si poradí s větvemi o průměru...
Aktion
Kostenloser Versand
Drtič Stihl GHE 140 L
Auf Lager
(1 St)
443 €
492,30 €
(–10 %)
