Benzínová motorová pila STIHL MS 500i

 
  • 1 z 11
 

Inovativní profesionální pila s elektronicky řízeným vstřikováním zvládne i velmi těžkou práci v lese.

Dostupnost Na dotaz
41 090 Kč    
Kód produktu 11472000000
Značka STIHL
Webová stránka značky stihl.cz
Kategorie Motorové pily
Záruka až 5 let
 

Pila MS 500i s výkonným motorem STIHL 2-MIX o výkonu 5 kW zvládne zpracovat i silné kmeny stromů. Čerpadlo Ematic S se dá seřizovat podle typu dřeva, se kterým pracujete. Vysoké zrychlení během krátké doby (0-100 km/h za 0,25 s) umožňuje elektronicky řízené dávkování paliva. Dávkování se optimalizuje pomocí dat o tlaku vzduchu i jeho teplotě. Stroj se pak dál přizpůsobuje venkovním podmínkám pomocí tlakových a teplotních senzorů. Vzhledem k výkonu a zdvihovému objemu 79,2 cm3 je velice lehká, váží pouhých 6,2 kg. Tak nízkou váhu umožňuje odlehčená konstrukce. S pilou se snadno manipuluje, z toho důvodu byl zmenšen setrvačník. Pila má také antivibrační systém. Vzduchový filtr HD2 prodlužuje životnost stroje, chrání ho proti prachu a dalším nečistotám. Startování stroje je plynulé a jednodušší díky dekompresnímu ventilu. ElastoStart tlumí tlakové špičky vznikající při startu. Ozubený doraz zlehčují nasazení pily do řezu.
Vylepšením pro lepší obsluhu stroje je i boční napínání řetězu, snadno dostupné nádržky. Kryt řetězky pomáhá s vedením pily na kmeni. 

Co obsahuje balení motorové pily STIHL
  • Lišta, řetěz, návod k obsluze, kryt lišty a řetězu, základní nářadí
  • Bezpečnostní pokyny naleznete v přiloženém návodu k obsluze, který naleznete na této produktové stránce anebo zde na odkazu – návody k obsluze STIHL
  • Projděte si i důležité informace na blogu STIHL, kde se mj. dozvíte jak sestavit motorovou pilu, jak brousit řetěz, jak správně startovat, jaké jsou osobní bezpečnostní prvky …

 

Kam se obrátit pro pomoc?
  • Na vaše dotazy čeká kvalifikovaný a proškolený personál naší prodejny a servisu.
  • Kontaktní informace naleznete v sekci kontakt ZDE.
    Samozřejmě se můžete přijít i poradit na naší prodejnu, která se nachází v Třinci Oldřichovicích 164, zde si můžete stroj vyzvednout i kompletně sestavený, odzkoušený vč. proškolení. Chcete-li, aby byl stroj zkompletován a odzkoušen před odesláním, uveďte tuto skutečnost i do poznámky objednávky.

 

Podobné produkty

Hmotnost 6.2 kg
Výkon (kW) nad 4,1
Zdvihový objem (cm3) nad 51
Hmotnost (kg) 5,1-7
Zdvihový objem cm³ 79,2
Výkon kW 5
Hmotnost kg 6,2
Délka lišty cm 50
Hodnota vibrací vlevo m/s2 4,2
Hodnota vibrací vpravo m/s2 4
Dělení řetězu 3/8 "
Objem palivové nádrže l 0,78
Otáčky při maximálním výkonu ot./min 10000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: