Aplikace selektivních a neselektivních herbicidů

 Firma TURPIL.cz je od roku 1996 hlavním importérem postřikovačů polských  MAROLEX.Postřikovače jsou připraveny v každém okamžiku pomáhat v zahradě, a to při postřiku trávníku anebo ošetřování stromů,likvidaci plevelu.Bez problémů zvládají i agresivnější prostředky než je např. Roundup, Garlon nebo Bofix

Akumulátorové postřikovače ve skleníku

 

Ve výbavě naleznete spoustu příslušenství, kde mezi nejoblíbenější položky patří, 3-metrová postřiková tyč,herbicidní kryt postřiku anebo mnoho variant postřikových trysek. Na trávník naleznete i vícetryskové postřikovací tyče,kde při jednom tlakování obsáhnete velký prostor, a práce se tím urychlí.

V nabídce postřikovačů Marolex jsou ruční a malé tlakové postřikovače,postřikovače tlakové přes rameno a zádové postřikovače. To vše ve variantách vhodných pro zahradu,tak i postřikovače na dílnu a pro průmysl.
 
Výrobce postřikovačů Marolex myslí i na mezery na trhu,a tak zde naleznete akumulátorové postřikovače a rosiče,malířské postřikovače na bílení,desinfekční postřikovač .
Speciální dílenské využití má i podtlaková odsávačka dílenských kapalin.
 
Vzhledem k rozsáhlosti sortimentu jsme pro postřikovače Marolex vytvořili samostatnou internetovou stránku www.MAROLEX.cz
 Herbicidní kryt postřiku usměrní aplikovanou kapalinu
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.