Aplikace selektivních a neselektivních herbicidů

Aplikace herbicidů může být oříšek, pokud nenajdete postřikovač, který zvládne i agresivnější činidla. V TURPIL.cz doporučujeme postřikovače firmy MAROLEX, jichž jsme od r. 1996 hlavním importérem. Postřikovače jsou z velmi odolných plast, které zvládají i velmi agresivní činidla. Nemusíte se bát používat Roundup, Garlon ani Bonfix.  Výhodou je také rychlost přípravy postřikovače. Během chvíle maté postřikovač nachystaný pro práci na zahradě, a to pro postřik trávníku, ošetřování stromů, či likvidaci plevele. 

Práce na zahradě s postřikovačem Marolex

Ve výbavě postřikovačů naleznete spoustu příslušenství, kde mezi nejoblíbenější položky patří, 3metrová postřiková tyčherbicidní kryt postřiku anebo mnoho variant postřikových trysek. Na trávník naleznete i vícetryskové postřikovací tyče, kde při jednom tlakování obsáhnete velkou plochu, a práce se tím urychlí.

Pojízdný postřikovač Marolex s postřikovou tyčí pro velký záběrDlouhá tyč na postřikovače Marolex

V nabídce postřikovačů Marolex jsou ruční a malé tlakové postřikovače, postřikovače tlakové přes rameno a zádové postřikovače. To vše ve variantách vhodných pro zahradu, tak i postřikovače do dílny a pro průmysl.
 
Průmyslový postřikovač MarolexZahradní postřikovač Marolex
 
Výrobce postřikovačů Marolex myslí i na mezery na trhu, a tak zde naleznete akumulátorové postřikovače a rosiče, malířské postřikovače na bílení a desinfekční postřikovač .
Speciální dílenské využití má i podtlaková odsávačka dílenských kapalin.
 
Vzhledem k rozsáhlosti sortimentu jsme pro postřikovače Marolex vytvořili samostatnou internetovou stránku www.MAROLEX.cz