Akumulátorové nůžky HSA 140 R
Akumulátorové nůžky na živý plot STIHL HSA 140 R
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKU program |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Výkon: | 0,46 kW |
| Aku systém: | AP |
| Doporučený akumulátor: | AP 200 S |
| Řezná délka: | 75 cm |
| Vzdálenost zubů: | 3,8mm |





