Zahradní traktor Stiga Estate 9102 W
Zahradní traktor Estate 7102 HWSY od firmy Stiga je skvělým pomocníkem na větší plochy do 7000 m2.
Výhody záhradného traktora Stiga
Výkonný a spoľahlivý pomocník
Záhradný traktor Stiga Estate 9102 WX je ideálnym pomocníkom na údržbu veľkých plôch. Vysoký výkon 12,65 kW zabezpečuje efektívne kosenie aj na veľkých pozemkoch.
Vďaka veľkej kapacite koša 320 litrov môžete pracovať dlhšie bez nutnosti jeho častého vyprázdňovania. Okrem toho ponúka jednoduchú manipuláciu a obsluhu.


Pre koho je určená kosačka Stiga Estate 9102 WX?
Ideálne pre majiteľov veľkých záhrad
Tento traktor je určený pre plochy do 7000 m2, takže je vhodný pre majiteľov veľkých záhrad alebo pozemkov. Efektívna údržba je zaručená.
Ak hľadáte spôsob, ako ušetriť čas a energiu pri kosení veľkých plôch, Stiga Estate 9102 WX je vďaka svojej výdrži a výkonu skvelou voľbou.
Materiály a konštrukcia
Odolná konštrukcia pre dlhú životnosť
Traktor je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú jeho odolnosť a dlhú životnosť. Jeho robustná konštrukcia si poradí aj s náročnými podmienkami.
Bezpečnosť a spoľahlivosť sú zaručené vďaka starostlivo navrhnutej konštrukcii. Užívajte si bezstarostnú prácu s dlhodobým partnerom v záhrade.


Parametre produktu
Technické špecifikácie traktora
| Obsah motora | 688 ccm |
| Výkon | 12,65 kW |
| Otáčky | 2500 otáčok za minútu |
| Pracovná plocha | 7000 m2 |
| Kapacita koša | 320 l |
| Pracovná šírka | 102 cm |
| Pracovná výška | 30-90 mm |
Výhody produktu
Výkonný motor
S motorom s objemom 688 cm3 a výkonom 12,65 kW zvládne traktor aj náročné úlohy.Veľká kapacita koša
Kôš s objemom 320 litrov umožňuje dlhšiu prácu bez prerušenia.Široká pracovná plocha
So šírkou 102 cm rýchlo a efektívne pokryje veľké plochy.Nastaviteľná výška rezania
Pracovná výška 30-90 mm poskytuje flexibilitu pre rôzne typy terénu.Ergonomický dizajn
Navrhnutý na pohodlnú obsluhu a ľahké manévrovanie.Odolná konštrukcia
Vyrobené z kvalitných materiálov pre maximálnu odolnosť.Aká je maximálna pracovná plocha traktora?
Ako často musím vysypávať odpadkový kôš?
Ako vysoko môžem nastaviť výšku trávnika?
Je traktor vhodný do náročného terénu?
Osvedčené značky, na ktoré sa môžete spoľahnúť
Predávame len overené značky, ako sú STIHL, VARI, Fiskars a GARDENA. Kvalita je pre nás samozrejmosťou.E-shop s kamennou predajňou
Nakupujte pohodlne online alebo sa zastavte osobne v našej predajni v Třinci.Rýchle dodanie do troch dní
Objednávky sa odosielajú najneskôr druhý deň po objednaní tovaru.Dodatočné parametre
| Kategória: | Zahradní traktory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 210 kg |
| Doporučená plocha (M2): | 5000-10000 |
| Obsah motoru stroje ccm: | 688 |
| Výkon kW: | 12,65 |
| Otáčky ot/min: | 2500 |
| Pracovní plocha m2: | 7000 |
| kapacita koše l: | 320 |
| Pracovní šířka cm: | 102 |
| pracovní výška mm: | 30-90 |
| Hmotnost kg: | 246 |
Traktor Stiga
Súvisiaci tovar
Vozík pro zahradní traktory se zesílenou hřídelí a...
Osvědčená radlice se záběrem 100 cm a bezpečnostními...
Vozík VARES s nosností 300 kg se sklápěcí korbou
Radlice s ovládáním přímo s místa obsluhy se šířkou...
Podobné produkty
Zahradní traktor Stiga 6102 HW je určen na větší a...
Goliath GC XX-23 je traktor upraven na mulčovaní i špatně...
Robustní traktor s pohonem 4x4 s uzávěrkou diferenciálu,...
Travní mulčer Crossjet 92-21 je strojem, který díky všem...
Nejlevnější traktor s uzávěrkou diferenciálu. Vyrobeno v...
Nejlevnější traktor s uzávěrkou diferenciálu. Vyrobeno v...
