Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zahradní traktory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 180 kg |
| Hmotnost: | 235 kg |
| Typ motoru: | dvouválec |
| Výrobce motoru: | GGP Loncin |
| Výkon HP: | 18 |
| Objem cm3: | 586 |
| Převodovka: | hydrostatická |
| Záběr cm: | 102 |
| Koš l.: | 260 l |
| Výška sečení mm: | 25-80 mm |
Súvisiaci tovar
Vozík za zahradní traktor Combi Plastik. Vozík je vyroben...
Sklápěcí vozík se sníženým těžištěm a nosnosti 300 kg
Osvědčená radlice se záběrem 100 cm a bezpečnostními...
Vozík pro zahradní traktory s největší ložnou plochou
Radlice s ovládáním přímo s místa obsluhy se šířkou...
Vozík pro zahradní traktory se zcela odnímatelnou korbou...
Podobné produkty
Malý traktor vhodný pro menší zahrady, poháněný motorem...
Travní mulčer Crossjet 92-21 je strojem, který díky všem...
Starjet UJ 102-24 P4 s pohonem na všechna čtyři kola je...
Traktor STIGA Estate 2084H s motoru STIGA o výkonu 452cm2.
