Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Zahradní traktory |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| Gewicht: | 180 kg |
| Hmotnost: | 235 kg |
| Typ motoru: | dvouválec |
| Výrobce motoru: | GGP Loncin |
| Výkon HP: | 18 |
| Objem cm3: | 586 |
| Převodovka: | hydrostatická |
| Záběr cm: | 102 |
| Koš l.: | 260 l |
| Výška sečení mm: | 25-80 mm |
Verwandte Produkte
Radlice s ovládáním přímo s místa obsluhy se šířkou...
Kvalitní rozmetadlo s bržděnými pojezdovými koly a...
Vozík s opravdu velkou ložnou plochou, a to až pro 7...
Posypový vozík z nerezové oceli a regulací posypu v 9...
Vozík pro zahradní traktory se zesílenou hřídelí a...
Sklápěcí vozík se sníženým těžištěm a nosnosti 300 kg
Vozík VARES s nosností 300 kg se sklápěcí korbou
Osvědčená radlice se záběrem 100 cm a bezpečnostními...
Ähnliche Produkte
Novinka roku 2021!!! První z řady profesionálních...
Nový zahradní traktor Estate Pro 9122 XWSY je navržen pro...
Robustní traktor na litinové nápravě poháněný motorem...
Rychlý a efektivní zahradní traktor s dobrým výkonem pro...
Malý traktor vhodný pro menší zahrady, poháněný motorem...
Zahradní traktor Estate 7102 HWSY od firmy Stiga je...
