Špalíkovač JIRBO RAZOR

 
 • 1 z 4
 

Špalíkovač JIRBO RAZOR je výkonným strojem, díky kterému se postaráte o větve i náletové dřeviny. Místo drobné štěpky dělá z dřevního odpadu špalíčky (polínka) dlouhé 8-15 cm. 

Dostupnost Na dotaz
51 500 Kč    
Kód produktu JIR-RAZ
Značka JIRBO
Kategorie Farmářská a komunální technika
 

Špalíkovač RAZOR od značky JIRBO nadrtí dřevěný odpad na 8-15 cm špalíčky (polínka). Díky 6 silným kaleným nožům zvládne větve až do průměru 70 mm (měkké čerstvé dřevo). Tyto špalíčky jsou skvělým topivem. Drtit je můžete rovnou do pytle nebo jiné nádoby, kde dřevo doschne.  Špalíky nemají tendence k plesnivění, jak tomu bývá u štěpky. Dlouhý podavač větví zajišťuje bezpečnost.
Špalíkovač se zapojuje v tříbodovém závěsu traktoru (kat2; kat1 na přání) s tím, že musí být provozován vždy s kardanem vybaveným přetěžovací spojkou. Pohon zajišťuje traktor - jeho vývodové hřídeli. Špalíkovač lze připojit za všechny typy traktorů s výkonem 20 kW a více. RAZOR nemá připojení vleku. Součásti balení není kardan s přetěžovací spojkou a čepy tříbodového závěsu.


maximální průměr materiálu (měkké čerstvé dřevo) - 70 mm (výkon 30 kW)
maximální průměr materiálu (suché tvrdé dřevo) - 50 mm Podobné produkty

 • stepkovac spalikovac jirbo jumbo big bag 05 JIR-JBB
  Špalíkovač JIRBO JUMBO BIG BAG
  Na dotaz Značka: JIRBO

  Nejvýkonnější špalíkovač značky JIRBO je JUMBO BIG BAG. Výkonný stroj s nízkými provozními náklady urychlí zpracování větví a malých stromků. Zvládne zpracovávat více materiálu najednou a poradí si s větvemi až o průměru 180 mm. 

  224 990 Kč
 • stepkovac spalikovac jirbo katana 01 JIR-KT
  Špalíkovač JIRBO KATANA
  Na dotaz Značka: JIRBO

  Špalíkovač JIRBO KATANA zvládne podrtit i větve o průměru 85 mm na špalíky dlouhé 8-15 cm, které jsou výborným topivem. Postaráte se díky němu o pořezané větve i menší stromky.

  57 900 Kč
 • stepkovac spalickovac jirbo mabo 2 022 JIR-MB
  Špalíkovač JIRBO MABO
  Na dotaz Značka: JIRBO

  Špalíkovač MABO od značky JIRBO je výborným pomocníkem, díky kterému zpracujete ořezané větve i malé stromky. Stroj nadrtí dřevo na drobné špalíky, které jsou vhodné k topení.

  83 900 Kč
 • stepkovac spalickovac jirbo katana premium 10 JIR-KTP
  Špalíkovač JIRBO KATANA Premium
  Na dotaz Značka: JIRBO

  JIRBO KATANA Premium zvládne podrtit i větve o průměru 85 mm na špalíky dlouhé 8-15 cm, které jsou výborným topivem. Navíc má dopravník štěpky, díky kterému se špalíky dopraví až do vleku. S KATANOU Premium se postaráte o pořezané větve i menší stromky s lehkostí a bez nevyužitelného odpadu.

  93 900 Kč
 • stepkovac spalikovac jirbo mabo premium 05 JIR-MBPR
  Špalíkovač JIRBO MABO Premium
  Na dotaz

  Špalíkoavč MABO Premium od značky JIRBO je výborným pomocníkem, díky kterému zpracujete ořezané větve i malé stromky. Stroj nadrtí dřevo na drobné špalíky, které jsou vhodné k topení. Navíc tyto špalíky pomocí dopravníku hned naložíte na vlek. Práce je rychle hotová a odpad dále využitelný.

  114 500 Kč
 • stepkovac spalikovac jirbo katana two bags 02 JIR-KTTB
  Špalíkovač JIRBO KATANA Two bags
  Na dotaz Značka: JIRBO

  Špalíkovač JIRBO KATANA Two bags zvládne podrtit i větve o průměru 85 mm na špalíky dlouhé 8-15 cm, které jsou výborným topivem. Postaráte se díky němu o pořezané větve i menší stromky. KATANA Two bags má dva pytlovače, takže drtit můžete bez přerušení na výměnu pytlů.

  67 900 Kč
Hmotnost 190 kg
Rozměry mm 750 x 750 x 1700
Hmotnost kg 190
Výkon stroje m3/hod 4,5
Výkon traktoru kW 20 a více
Délka špalku cm 8-15
Připojení do tříbodového závěsu kat. 2, kat. 1 na přání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: