Motorová pila Makita EA6100P řetěz 3/8; 1,5; 64 zubů

 
  • 1 z 12
 
Dostupnost Na dotaz
14 953,55 Kč    
Kód produktu KK-EA6100P
Značka Makita
Kategorie Motorové pily a Příslušenství
Záruka 2 roky
 

Profesionální pila o výkonu 3,4 KW stvořená k práci v lese, ke kácení malých a středních stromů a ke komunálním účelům. Víceúčelový vypínač slouží k jednoduché obsluze. Spotřeba paliva je snížena o 20 %. Antivibrační systém zvyšuje pohodlí užívání, jednoduché čištění filtru prodlužuje životnost. Vysoký výkon, nízká hmotnost a vysoký kroutící moment řetěz 1,5 mm 3/8!

Motorová pila Makita EA 6100P45D je vhodná na velkou práci v lese. Při otáčkách 13800 ot/min pohání lištu o délce 18"/45cm. Výkonný motor o 3,4 kW si poradí s každým náročnějším úkolem. Výborná koncepce antivibračních pružin snižuje nepříjemné vibrace na minimum. Pila je vybavena katalyzátorem a systémem SAS, který nespálené palivo vrací a nechává je shořet ve spalovacím prostoru. Tak je zajištěna vysoká efektivita provozu a minimální znečištění prostředí zplodinami (což ocení i obsluha po dobu práce sníženými zdravotními riziky).
Boční napínání řetězu je samozřejmostí. Filtrační plocha umožňuje velký přísun vzduchu, který tento výkon potřebuje.Pumpa oleje je seřizovatelná.

Podobné produkty

Objem cm3 61
Výkon kW 3,4
Hmotnost kg 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.